RAZPIS ZA VPIS V SREDNJE ŠOLE ZA ŠOLSKO LETO 2024/2025

Objavljen je Razpis za vpis v srednje šole za šolsko leto 2024/2025 na naslednji POVEZAVI.

SVETOVANJE NA ENEM MESTU

Vabljeni učenci, dijaki, študenti, starši, odrasli na brezplačno SVETOVANJE NA ENEM MESTU (o nadaljevanju izobraževanja, o izbiri poklica, o spremembi poklica, o razvoju kariere).

Aktivnosti bodo izpeljali v obliki osebnega svetovanja od 12. do 17. februarja 2024

-od ponedeljka do petka, od 15. do 19. ure,

– v soboto od 11. do 15. ure,

v prostorih Javnega zavoda Cene Štupar, Ulica Ambrožiča Novljana 5, Ljubljana (vse dni) in  v prostorih Centra Rog, Trubarjeva 72, Ljubljana (samo v petek, 16. februarja).

Svetovanje na daljavo v okviru SEM bo potekalo v istem terminu od 12. do 17. februarja 2024, kjer se svetovanci lahko prijavijo s prijavo na spletnem obrazcu.

Svetovalci bodo karierno svetovanje zagotovili na daljavo, po v naprej dogovorjenem časovnem terminu.

Za več informacij o dogodku lahko pišete na mail VKO točke vko@ess.gov.si.

SREDNJEŠOLSKI VPISNIK 2024

Učenci 9. razreda so v mesecu decembru dobili vsak svoj tiskan izvod Srednješolskega vpisnika s številnimi informacijami o srednjih šolah ter življenju v vlogi dijaka. Publikacijo si lahko ogledate tudi na naslednji povezavi – SREDNJEŠOLSKI VPISNIK 2024.

ROKOVNIK ZA VPIS V SREDNJE ŠOLE 2024/25

Objavljen je Rokovnik za vpis učencev v srednje šole za šolsko leto 2024/25. Povzetek datumov si oglejte na povezavi ROKOVNIK.

DAN ODPRTIH VRAT

Gimnazija Koper vabi na dan odprtih vrat v torek, 23. januarja 2024 ob 17. uri. Predstavili bodo splošni in športni oddelek gimnazije ter glasbeno in likovno smer umetniške gimnazije. VABILO

Škofijska klasična gimnazija vabi na dan odprtih vrat v soboto, 27. januarja, od 9. ure dalje. Predstavljen bo tudi Jegličev dijaški dom.

Na Gimnaziji Šiška se zavedajo, da je izbira nadaljnje izobraževalne poti za devetošolce izjemnega pomena, zato so že pred informativnima dnevoma pripravili srečanji, ki bosta potekali na daljavo (aplikacija Zoom).

Srečanji bosta:

Ker si zares želimo, da nas devetošolci dobro spoznajo, smo zbrali najpomembnejše informacije o Gimnaziji Šiška na enem mestu. Prenesejo si jih lahko na povezavi TUKAJ.

Informativna dneva za vpis za šolsko leto 2024/2025 bosta 16. in 17. 2. 2024 po naslednjem razporedu:

• petek, 16. 2. 2024, ob 9.00 – gimnazija/š (športni oddelki);
  • petek, 16. 2. 2024, ob 10.30 – gimnazija (splošni oddelki);
  • petek, 16. 2. 2024, ob 12.00 – nogometni oddelek internatskega tipa in dekliški nogometni oddelek;
  • petek, 16. 2. 2024, ob 15.00 – gimnazija/š (športni oddelki) in gimnazija (splošni oddelki);
  • sobota, 17. 2. 2024, ob 9.00 – gimnazija/š (športni oddelki) in gimnazija (splošni oddelki).

Informacije o šoli in vpisu najdete na naši spletni strani v rubriki Vpis. Vabimo vas, da nas obiščite tudi na:

Vse povezave do spletnih predstavitev bodo objavljene dan pred dogodkom tudi na spletni strani Gimnazije Šiška (www.gimnazija-siska.si) v rubriki ZADNJE NOVICE.

Devetošolci, ne pozabite pa nas spremljati tudi na Instagramu in Facebooku.

SREDNJE ŠOLE

Posodobljen SPLETNI PORTAL SLOVENSKE SREDNJE ŠOLE

SPLETNI NASLOVI srednjih šol

Seznam DIJAŠKIH DOMOV