SREDNJE ŠOLE

SPLETNI NASLOVI srednjih šol

Seznam DIJAŠKIH DOMOV

Predstavitev PUBLIKACIJE srednješolskega centra v Sežani

Priprave na preizkus likovne nadarjenosti

KAMBI – vprašalnik za učence

PREDAVANJA ZA STARŠE

Svet v spreminjanju in kako v njem voditi svojo kariero

SPLETNE STRANI

Nekaj uporabnih spletnih strani: –> DijaskiSvet.si –> Spletni servis za poklicno izobraževanje Mojaizbira.si (Poklicni kažipot) –> Opisi poklicev –> Informacije o štipendijah (Javni sklad RS za razvoj kadrov in štipendije) –> Vpis v srednje šole (informacije na strani Ministrstva za šolstvo in šport) –> Filternet.si (uporabne informacije za mlade) —-———————————————- ————————————————– … v šolskem letu 2020/2021:

OBRAZCI, DOKUMENTI,…

POMEMBNO !!!     Učenci, tukaj dobite informacije ob vpisu v srednje šole.

Prijavnica za sprejem v dijaški dom

Prijavnica za vpis v srednjo šolo

ROKOVNIK ZA VPIS V SREDNJE ŠOLE 2021/22

RAZPIS ZA VPIS V Sš IN INFORMATIVNI DAN

SREDNJEŠOLSKI VPISNIK

ŠTIPENDIJEŠtipendije Informacije o štipendijah: Javni sklad RS za razvoj kadrov in štipendije

KARIERNI PLAC

Nekateri že poznate dejavnosti Kariernega centra za mlade, drugim je mogoče ime še neznano. Karierni Plac deluje na Ljudski univerzi Koper in je v teh dneh praznoval prvo leto delovanja. Bilo je bogato leto, v katerem so izvedli ogromno delavnic za učence in dijake na temo karierne orientacije in veliko mladim tudi pomagali z individualnimi pogovori in usmeritvami.

Delovanje centra je v zadnjih tednih okrnjeno zaradi »virusnega nebodigatreba«, a so vam njihovi sodelavci vseeno na voljo za vaša vprašanja.

Starši in mladi lahko te dni izkoristijo tudi za pogovor o poklicih, zaposlitvah, izbiri šole in nadaljnjega izobraževanja. Z veseljem so vsem na voljo na daljavo za pogovor in vprašanja preko naslednjih možnosti:

e-pošta: andreja.jakomin@lu-koper.si in tina.mrzek@lu-koper.si
telefon: 040 283 010 (Tina M.)
WhatsAppa (040 283 010)
Skyp: Karierni Plac Koper