V petek, 7. junija 2024, smo se učenci devetega razreda odpravili na zaključni izlet. Zjutraj smo se z avtobusom odpeljali v Postojno, kjer smo pojedli malico. Ko smo se najedli, smo prisluhnili prijazni vodički, gospe Nataši. Spremljala nas je ves dan. Po vstopu v pustolovski park so nam nadeli varovalne pasove in razložili pravila v parku. Po opravljenem osnovnem nivoju smo se polni adrenalina podali v raziskovanje parka.

Po končanih adrenalinskih izzivih smo se na poti do Bohinja ustavili še v Radovljici. V restavraciji Matiček so nas vljudno sprejeli in pogostili. Po okusnem kosilu smo pot nadaljevali proti drugemu cilju našega izleta. Na dolgi poti smo skozi okno avtobusa občudovali prelepo slovensko naravo. Pogledi so nam kar sami uhajali na čudovito Blejsko jezero. Ko smo prispeli na želeno destinacijo, smo se razdelili v skupini. Fantje so začeli barviti boj, dekleta so šla na »zipline«. Nato smo se zamenjali. Dan smo zaključili s piknikom in igranjem odbojke. Utrujeni smo se usedli na avtobus in odpeljali domov. Zanimiv in razigran dan si bomo še nekaj časa zapomnili.

Učenci 9. razreda

Dostopnost