V petek, 8.12.2023,  se je 17 učencev 6., 7. in 9. razreda, učitelj računalništva in psihologinja,  odpravilo na vikend tabor nadarjenih na Vojsko.

Na Vojsko smo prispeli dobro razpoloženi in pripravljeni na aktivnosti, ki so nas čakale

. Veseli smo bili zasnežene pokrajine, ki nas je pozdravila.  Kmalu po prihodu smo se seznanili s programom robotike – sestavljanjem robota in programiranjem  robota za različno zahtevne naloge. Petkov večer smo preživeli na prostem in se odpravili na nočni sprehod. V soboto popoldan pa smo sneg kar dobro izkoristili in se preizkusili v teku na smučeh! Večer smo si popestrili z zabavnim kvizom in si krepili skupinski duh.

Vikend je minil kar prehitro in v nedeljo smo se skozi zasneženo pokrajino odpeljali domov proti Dutovljam. Imeli smo se lepo in domov smo prišli zadovoljni in polni novih in zanimivih doživetij.

Dostopnost