Obveščamo vas, da se bodo glede na epidemiološko stanje podaljšale jesenske počitnice in sicer bodo trajale do 8. 11. 2020. O tem nas je z okrožnico številka: 6030-1/2020/85 obvestilo Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport. Ukrep je sprejet z najboljšimi nameni, da bi skupaj uspešno zajezili okužbo.

Manjkajoče dneve pouka bomo tekom šolskega leta nadoknadili skladno s posodobljenim šolskim koledarjem. O načinu izvedbe pouka od 9. 11. 2020 naprej pa nas bodo obvestili v prihodnjem tednu. Vabimo vas k sprotnemu spremljanju naše spletne strani.

Želimo si, da bi podaljšane počitnice preživeli zdravi, v družbi svoje družine, družabnih iger, pogovorov in knjig. Te so v teh časih res lahko naše najboljše prijateljice. Izkoristite čas za učenje izven šolskih vsebin.

Naj vas ob koncu ponovno spomnimo na dosledno spoštovanje ukrepov: razdalja, maske, razkuževanje, pa še strpnost, prijaznost, solidarnost…

Lep pozdrav, ostanite zdravi.

Miranda Novak, ravnateljica

Dostopnost