V ponedeljek 18. 5. 2020, že vsi nestrpno pričakujemo učence 1. triletja. Zavedamo se, da bo potek dela drugačen, kot je bil pred zaprtjem šole. Bomo pa zagotavljali spodbudno in varno učno okolje, seveda pod novimi pogoji, na katere se bomo morali vsi navaditi in jih sprejeti, dokler bodo ukrepi trajali. Ne bojte se – skupaj zmoremo!Šola v Dutovljah bo odprta od 6.00. ure, v Tomaju pa od 6.30 ure. S poukom bomo pričeli ob 7.50. uri. Starši v prostore šole ne vstopate, učence lahko pripeljete do glavnega vhoda. Učenec vstopa v prostore šole sam. Pouk bo trajal po urniku v prilagojeni, sproščeni obliki. Nato bodo učence prevzeli učitelji OPB. Učenci, ki bodo prihajali v šolo s šolskim avtobusom, potrebujejo v času prevoza masko.

Podrobnejša navodila lahko najdete na povezavi.

Dragi učenci, veselim se ponovnega srečanja z vami!

Miranda  Novak, ravnateljica

 

Dostopnost