Šolsko tekmovanje kresničk 2020

Šolsko tekmovanje kresničk 2020

Tekmovanja Kresnička se je na šolskem tekmovanju udeležilo79 učencev. Najuspešnejši tekmovalci na šolskem tekmovanju so prejeli bronasto priznanje. Na šolskem tekmovanju lahko osvoji priznanje do 1/3 tekmovalcev iz posamezne tekmovalne skupine na šoli, razvrščenih po dosežku, pri čemer mora imeti zadnji prejemnik vsaj 1/3 možnih točk.

PREJEMNIKI BRONASTIH PRIZNANJ KRESNIČKA:

več…

Dosežki s šolskega tekmovanja iz fizike

Šolsko tekmovanje iz fizike je potekalo v sredo, 5. 2. 2020.

Bronasto Stefanovo priznanje sta dosegla Mihael Simoneta iz 9. a in Danijel Irenej Bandel iz 8. a.
Oba sta se uvrstila tudi na področno tekmovanje, ki bo v petek, 27. 3. 2020, za našo regijo v Ankaranu.

Obema iskreno čestitamo in želimo veliko uspehov tudi vnaprej.

Cankarjevo priznanje

Na območnem tekmovanju za Cankarjevo priznanje, ki je potekalo 9. 1. 2020 na Gimnaziji Koper je učenka 8. razreda Iva Guštin osvojila srebrno priznanje.

Iskrene čestitke!

mentorice tekmovanja za Cankarjevo priznanje

Šolsko tekmovanje iz slovenščine za Cankarjevo priznanje

V torek, 12. novembra 2019, je na šoli potekalo tekmovanje za Cankarjevo priznanje. Učenci od 4. do 9. razreda so ustvarjali besedila na temo Jaz, ti, mi vsi.

Bronasta priznanja so dosegli:

  • Mia Pirc, 4. r.,
  • Ema Može Malalan, 4. r.,
  • Mia Lisjak, 4. r.,
  • Izak Marušić, 5. r.,
  • Anže Požar, 5. r.,
  • Vid Jerič Bole, 6. r.,
  • Larisa Jogan Žgur, 6. r.,
  • Matic Kralj, 7. r.,
  • Martin Žvanut, 7. r.,
  • Lota Čebulec, 8. r.,
  • Iva Guštin, 8. r.,
  • Danijel Irenej Bandelj, 8. r.,
  • Petra Lah, 8. r.,
  • Anja Rebec, 9. r..

Vsem dobitnikom bronastih priznanj iskreno čestitamo!

Anja Rebec, Lota Čebulec in Iva Guštin pa se bodo v četrtek, 9. januarja 2020, v Kopru udeležile območnega tekmovanja za Cankarjevo priznanje. Držimo pesti!

mentorice tekmovanja za Cankarjevo priznanje

Datumi tekmovanj v šolskem letu 2019/20

Geografija

šolsko tekmovanje:  sreda, 11. 12. 2019 ob 14.00
območno tekmovanje: četrtek, 13. 02. 2020 ob 14.00
državno tekmovanje: petek, 17. 04. 2020 ob 10.00

Angleški jezik

šolsko tekmovanje:  sreda, 14. 11. 2019 ob 14.00
območno tekmovanje: četrtek, 13. 02. 2020 ob 14.00
državno tekmovanje: petek, 17. 04. 2020 ob 10.00

Zgodovina

šolsko tekmovanje:  torek, 03. 12. 2019 ob 13.00
območno tekmovanje: torek, 04. 02. 2020 ob 14.00
državno tekmovanje: sobota, 14. 03. 2020 ob 10.00

Fizika

šolsko tekmovanje: sreda, 05. 02. 2020 ob 13.00
območno tekmovanje: petek, 27. 03. 2020 ob 14.00
državno tekmovanje: sobota, 09. 05. 2020 ob 10.00

Matematika

šolsko MAT tekmovanje (Vegovo) – četrtek, 19. 3. 2020 ob 13.00
državno MAT tekmovanje – sobota, 18. 4. 2020 ob 9.00

Logika

šolsko tekmovanje Logična pošast – 8. 5. 2000
državno tekmovanje Logična pošast – 22. 5. 2020

Italijanščina

datum še ni objavljen – januar/februar 2020

Računalništvo

šolsko tekmovanje Bober: od 11. do 15. 11. 2019 med 7. in 19. uro
državno tekmovanje: sobota, 18. 01. 2020

 Vesela šola

šolsko tekmovanje:  sreda, 11. 3. 2020
državno tekmovanje:  sreda, 8. 4. 2020

Nemščina

šolsko tekmovanje:  četrtek, 21. 11. 2019 ob 13.00
državno tekmovanje: četrtek, 12. 03. 2020 ob 14.00

Kemija

šolsko tekmovanje:  ponedeljek, 20. 01. 2020
državno tekmovanje: sobota, 04. 04. 2020

Naravoslovje

naravoslovje – Kresnička – sreda, 05. 02. 2020 ob 13.00

Biologija (Proteusovo priznanje)

šolsko tekmovanje: sreda, 16. 10. 2019 ob 13.00
državno tekmovanje: petek, 29. 11. 2019 ob 15.00

Astronomija

šolsko tekmovanje: četrtek, 5. 12. 2019
državno tekmovanje: sobota, 11. 1. 2020

Slovenščina

Mehurčki

šolsko tekmovanje: četrtek, 2. 4. 2020

Tekmovanje za Cankarjevo priznanje

šolsko tekmovanje: torek, 12. 11. 2019
območno tekmovanje: četrtek, 9. 1. 2020
državno tekmovanje: sobota, 7. 3. 2020

 Športna tekmovanja

tekom celega šolskega leta

 

Tekmovanje iz logike

Šolsko tekmovanje iz logike je potekalo v petek, 10. 5. 2019.

Na državno tekmovanje, ki bo potekalo na naši šoli v soboto, 25.5.2019, sta se iz POŠ Tomaj uvrstila četrtošolec Izak Marušić in petošolka Alenčica Rejc, iz Dutovelj pa šestošolec Matic Kralj, sedmošolec Matevž Vrabec, osmošolec Mihael Simoneta ter devetošolec Luka Matevžič.

Vsem želimo uspešno reševanje nalog.

Stran 1 od 3123