DNEVI ODPRTIH VRAT 2022/23

• Srednje šole bodo v prihodnjih mesecih organizirale dneve odprtih vrat. Poglejte si tabelo za srednje šole v Goriški regiji ter za Šolski center Srečka Kosovela Sežana, kjer bodo predstavili tudi program ekonomski tehnik, čeprav ni naveden v tabeli.
  • Srednja šola Veno Pilon Ajdovščina vabi na dan odprtih vrat v četrtek 1. decembra 2022 ob 17. uri. Predstavili bodo program predšolska vzgoja in gimnazija (plakat).
  • Srednja šola Izola vabi na dan odprtih vrat v četrtek 24.11.2022 ob 17. uri v prostorih Srednje šole Izola (Polje 41) za program kozmetični tehnik in zdravstvena nega.
  • Šolski center Srečka Kosovela Sežana vabi na dan odprtih vrat v torek 13.12.2022 ob 16. uri  (Stjenkova ulica 3). VABILO

Predstavitve bodo potekale za vse programe njihove šole:

– gimnazija,
– ekonomski tehnik,
– aranžerski tehnik.

Več informacij bo po 25. 11. 2022 obljavljenih tudi na spletni strani naše šole:

• Vabilo na DAN ODPRTIH OKEN in na DAN ODPRTIH VRAT na Srednji gradbeni, geodetski, okoljevarstveni šoli in strokovni gimnaziji Ljubljana. Vabljeni.
  • Vabilo na 2. promocijski dogodek  Srednje šole za oblikovanje in fotografijo Ljubljana.
  • V torek 29.11.2022, ob 17.00 uri bodo organizirali na Elektro in pomorski šoli v Portorožu, dan odprtih vrat. VABILO.
  • ŠC POSTOJNA praznuje in odpira svoja vrata, saj praznujejo 40 letnico stavbe šole v ČETRTEK, 15.12. ob 17.00h. V ta namen so pripravili tematsko razstavo, ki predstavlja zgodovino šolske zgradbe in kratek kulturni program, kjer se bo predstavil njihov Big Band in pevski zbor.  Poleg tega so pripraviliše voden ogled šole po programih, ki jih izvajajo, lahko pa si boste šolo ogledali tudi samostojno. VABILO

ROKOVNIK ZA VPIS V SREDNJE ŠOLE 2023/24

Objavljen je Rokovnik za vpis učencev v srednje šole za šolsko leto 2023/24. Povzetek datumov si oglejte na povezavi ROKOVNIK.

SREDNJE ŠOLE

Posodobljen SPLETNI PORTAL SLOVENSKE SREDNJE ŠOLE

SPLETNI NASLOVI srednjih šol

Seznam DIJAŠKIH DOMOV