Obvestilo

Sporočamo vam, da so učenci 5. a, 5. b, 6. a in 6. b razreda srečno prispeli v Mladinsko zdravilišče in letovišče RKS Debeli rtič, kjer bodo preživljali šolo v naravi.

VSE SLIKE

Obvestilo za učence vozače

OBVESTILO

Učenci, ki vstopajo zjutraj na avtobus v Dutovljah na placu naj vstopajo na avtobus, ki prihaja iz smeri Sežana-Voglje-Kreplje-Godnje in se ustavi v Dutovljah na placu ob 7:14.  Avtobus iz smeri Križa in ima predviden prihod v Dutovlje ob 7:36 je že zaseden in ne more sprejeti dodatnih učencev.

Navodila za prvi šolski dan

Prvi šolski dan je pomemben  dogodek za vsakega učenca. Čeprav bo obarvan z različnimi protokoli, lahko skupno poskrbimo, da bo prijeten in sproščen. Naprošamo vas, da skrbno preberete navodila o organizaciji prvega šolskega dne.  Za vse dodatne informacije lahko pokličete na tel. št. OŠ Dutovlje 05/731 82 50.
Želim vam lep konec tedna in lep pozdrav.

Miranda Novak,
ravnateljica OŠ Dutovlje

Prvi šolski dan na OŠ Dutovlje in POŠ Tomaj.