Učenci, ki obiskujejo fotografski krožek so bili zopet zelo uspešni na 3. mladinskem fotografskem natečaju PORTRET 2022. V petek, 27. maja so se udeležili odprtja razstave in podelitve nagrad na Jesenicah.

V sklopu projekta “KULTURNI KOLAŽ – kolaž mladinskega ustvarjanja” je bil izveden 3. mladinski fotografski natečaj PORTRET 2022, v soorganizaciji Mladinskega centra Jesenice, JSKD OI Jesenice in Fotografskega društva Jesenice ter pod pokroviteljstvom Fotografske zveze Slovenija.

REZULTATI:

STAROSTNI KATEGORIJI:

  • kategorija A: do 14 let
  • kategorija B: od 15 do 29 let

PRISPELE FOTOGRAFIJE: 309

  • fotografije prispele v A kategoriji – 127
  • fotografije prispele v B kategoriji – 182
NAGRADA AVTOR FOTOGRAFIJA
zlata medalja FZS Ruben Gombač Šola 02
srebrna medalja FZS Hana Kosmač Duhec
bronasta medalja FZS Enea Props Dancing queen
diploma FZS Neja Berguš Opora
diploma FZS Matej Borjančič Nasmeh
diploma FZS Stella Grom V zelenju
diploma FZS Erika Macarol Knjižni molj
diploma FZS Tina Kolednik Cristal clear
najuspešnejši avtor Taj Kosmač

Učencem in mentorju iskreno čestitamo!

Dostopnost