V četrtek, 24. 3. 2022, smo z učenkami in učenci, ki obiskujejo izbirna predmeta Izbrani šport (8. r) in Šport za sprostitev (9. r) obiskali Planico. Ogledati bi si morali uradni trening in kvalifikacije za svetovno prvenstvo v smučarskih skokih. Žal smo videli le del prvega treninga, saj so drugi trening in kvalifikacije organizatorji odpovedali zaradi težav na naletni stezi. Kljub temu smo dobro izkoristili izlet.  Organizatorji so z odlično animacijo in koncertom skupine Joker Out poskrbeli, da nam ni bilo dolgčas. Pa tudi za lačne in žejne je bilo dobro poskrbljeno. Ko so se nam v ciljni areni od blizu predstavili slovenski “orli”, smo jih navdušeno pozdravili z bučnim aplavzom. Učenke in učenci so imeli priložnost poklepetati z vrstniki iz vse Slovenije ter se zabavati na snegu.

Zahvaljujemo se predstavniku Smučarske zveze Slovenije, ki nam je priskrbel zastonj vstopnice ter bone za malico.

Več fotografij je na voljo v galeriji: http://www.os-dutovlje.si/galerija-slik/nggallery/2021-22/obisk-planice-24-3-2022

Dostopnost