36. Slovenski knjižni sejem
Slovenski knjižni sejem je najstarejši, največji in najpomembnejši dogodek v slovenski knjižni industriji. V zadnjih letih je z več kot stotimi razstavljavci in vsaj tristo spremljevalnimi dogodki ustvaril bogat prostor navdiha in čudovitih sejemskih doživetij, ki so se ga lahko naužili tudi mladi obiskovalci.

Kljub temu, da je pandemija zaustavila naš planet, pa verjamemo, da znanja in radovednosti ne moremo zamejiti.
Zato so tudi organizatorji Slovenskega knjižnega sejma pripravili spletno različico, ki vrvež iz Cankarjevega doma prinaša v naše domove in ga poimenovali e-SKS. Na naslovu www.knjiznisejem.si se boste lahko, od ponedeljka, 23. novembra do nedelje, 29. novembra srečali vsi ljubitelji branja in knjig, kjer boste v zavihku e-SEJEM obiskovali spletne dogodke, pogovore, nastope, podelitve nagrad ali pa kupovali knjige, ki jih preprosto morate prebrati.
Vabljeni, da si ogledate video poslanico ambasadorja Cicifesta 2020. Z mladimi bralci bo delil dragocene misli o knjigah in branju, tako zelo pomembne za današnji čas, pisatelj, publicist, glasbeni kritik in fotograf Andrej Predin.
Naj ta prijazni nagovor spomni vse nas, da knjige so. In da so napisane tudi za otroke. Le čakajo, da jih prelistate.
POVEZAVA na poslanico – kliknite TUKAJ
Toplo vabljeni, da se pridružite!
Dostopnost