Dragi učenci, spoštovani starši!

Danes, v nedeljo, 15. 03. 2020, je vlada sprejela odlok o prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje, zato je do nadaljnjega ukinjeno kakršnokoli organizirano varstvo otrok.  Kdor potrebuje varstvo naj se obne na Občino Sežana.

Danes, v nedeljo, 15. 03. 2020, je vlada sprejela odlok o prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje, s katerim od jutri do preklica zaradi preprečevanja širjenja nalezljive bolezni COVID-19 prepoveduje zbiranje ljudi v vseh izobraževalnih ustanovah. Do nadaljnjega je ukinjeno kakršnokoli organizirano varstvo otrok, saj je širjenje virusa COVID-19 najintenzivneje prav preko najmlajših, neposredno ogroženo pa je tudi vse zaposleno osebje. Več si lahko preberete na povezavi.

Občina Sežana obvešča

Pazite nase in varujte svoje zdravje!       Miranda Novak, ravnateljica