Spoštovani starši,

obveščamo vas da bo od 16. marca 2020 do 29. marca 2020 oziroma do preklica šola zaprta. V času, ko bo šola zaprta, bodo učitelji z učenci in tudi z vami komunicirali na daljavo.

V nadaljevanju podajamo strnjena navodila:

• Učitelji bodo na različne načine usmerjali delo učencev, komunikacija bo potekala preko e-pošte.
  • Navodila bomo posredovali preko e-naslovov staršev. Pozivamo starše, da razrednikom sporočite svoj e-naslov, v kolikor do sedaj tega niste storili.
  • Odgovornost za učenje bo v celoti učenčeva. Ob tem pa vas, starši, prosimo, da nadzirate otrokovo izpolnjevanje dnevnih nalog.

O vseh spremembah boste sproti obveščeni z obvestili na šolski spletni strani. Od strokovnih delavcev boste po e-pošti prejeli navodila za delo na daljavo. Vprašanja, ki se nanašajo na  izobraževanje na daljavo in podobno, prosimo, naslavljajte neposredno na učitelja ali razrednika.

Učenci, ki niso prevzeli šolskih potrebščin in jih bodo potrebovali za domače delo, lahko to storijo v ponedeljek, 16. 3. 2020 v dopoldanskem času.

Staršem svetujemo, da se otroci zadržujejo doma ter da se izogibajo druženju v skupinah tudi na prostem. Predvsem pa vas prosimo, da sledite vsem preventivnim navodilom.

Verjamem, da nam bo skupaj uspelo!

Miranda Novak,  ravnateljica