Obveščamo vas, da bodo zaposleni v slovenskih osnovnih šolah 9. marca 2022, sodelovali v splošni stavki vzgoje in izobraževanja, zato bodo na ta dan osnovne šole po Sloveniji zaprte.

Na ta dan na Osnovni šoli Dutovlje in na Podružnični šoli Tomaj ne bomo izvajali vzgojno izobraževalnega programa. Pouk in drugo vzgojno-izobraževalno delo odpade, šola bo zaprta. Osnovna šola Dutovlje bo organizirala nujno varstvo za učence od 1. do 5. razreda in sicer med 7.30 in 15.30 uro. Učencem bomo na ta dan zagotovili tudi šolsko prehrano tako, kot so običajno prijavljeni za posamezni obrok. Šolski prevoz na ta dan ne bo organiziran v nobeno smer. Prosimo vas, da nam potrebo po nujnem varstvu vašega otroka sporočite na e-poštni naslov os-dutovlje@guest.arnes.si, najkasneje do ponedeljka, 7. 3. 2022, do 12. ure.

K dopisu prilagamo obvestilo Sindikata vzgoje in izobraževanja.

Za morebitne nevšečnosti se vam opravičujemo in se vam hkrati zahvaljujemo za razumevanje in podporo.

V primeru odpovedi stavke bodo dejavnosti potekale po urniku.

Dostopnost