V petek, 24. 5. 2019, smo se z najboljšimi atleti naše šole udeležili področnega tekmovanja v atletiki, ki je potekalo na stadionu v Postojni. Vsi so na tekmovanju dali vse od sebe in poželi zelo dobre rezultate. Hana M. si je priborila zlato medaljo v teku na 60 m v kategoriji mlajših učenk. Anže L. je bil v isti disciplini peti. V kategoriji mlajših učencev v teku na 300 m je Justin V. osvojil bronasto medaljo, Barbara G. pa 4. mesto v isti disciplini v kategoriji mlajših učenk.

Med starejšimi učenci je Danylo S. zmagal v skoku v višino (zlata medalja), Aljaž V. pa je v metu krogle dosegel 3. mesto (bronasta medalja).

V metu vorteksa sta bila najboljša Teja R. med starejšimi učenkami, ki je dosegla 4. mesto, med mlajšimi učenci pa Nejc S., ki je osvojil 5. mesto. Luka O. P. je v teku na 300 m med starejšimi učenci dosegel 5. mesto.

Starejši učenci (Miha G., Luka O. P., An in Danylo) so tekmovali tudi v štafeti 4×100 m. Dosegli so 4. mesto.